Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Zlín >>

SOUSTRUŽNÍK - ranní směna!

Do našeho týmu hledáme šikovného a spolehlivého pracovníka výroby se zaměřením na obsluhu soustruhů. Práce probíhá ve strojírenské výrobě na ranní směnu. Pokud máte zkušenosti s prací na soustruzích a hledáte stabilní zaměstnání v perspektivní společnosti, těšíme se na váš životopis. A pokud podobné zkušenosti nemáte, bude nás zajímat Vaše vzdělání, nadšení pro obor a chuť se učit.

Náplň práce:
• Obsluha a seřizování soustruhů
• Výroba přesných kovových dílů dle technické dokumentace
• Kontrola kvality vyrobených dílů
• Údržba a čištění strojů a nástrojů
• Dodržování bezpečnostních a provozních předpisů

• Vyučení v oboru strojírenství nebo obdobné kvalifikace
• Praxe na pozici soustružníka výhodou
• Schopnost číst a pracovat s technickou dokumentací
• Zručnost a preciznost
• Spolehlivost, samostatnost a zodpovědný přístup k práci

• Práci na plný úvazek na ranní směnu (6:00 - 14:30)
• Pět týdnů dovolené a sick days
• Stabilní zaměstnání v perspektivní a rostoucí společnosti
• Motivující platové ohodnocení dle zkušeností a výkonu
• Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání
• Příspěvky na stravování, firemní benefity a týmové akce

Nyní probíhá sběr životopisů, budeme Vás kontaktovat v srpnu.

Mzda:Dle domluvy
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Vyučen

Lokalita: Zlín
Provozovatel portálu
Fajn skupina pracovních portálů s.r.o.