Obsluha čerpací stanice - zástupce vedoucí

Máš velkou šanci
Odpověz mezi prvními

OBSLUHA ČERPACÍ STANICE - ZÁSTUPCE VEDOUCÍ
NÁPLŇ PRÁCE: Přijmeme do přátelského kolektivu spolehlivého kolegu nebo kolegyni na směnný provoz. Ranní směna PO - PÁ: 6:00 - 13:30, odpolední směna 13:30 - 21:00; SO - NE: 7:00 - 19:00 hod. Rozpis směn je možné přizpůsobit Vašim požadavkům nebo rodinné situaci.
Náplň práce: obsluha zákazníků, příjem hotovosti a bankovních karet na pokladně, doplňování zboží, obsluha kafe koutku, udržování pořádku a průběžný úklid.
Jako zástupce vedoucí: navádění zboží do systému dle přijaté faktury, vedení skladového hospodářství, zajištění inventur, příprava seznamů pro objednávky, příjem zboží, příjem PHM. Zkušenost z obdobné pozice nutná.

PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky paní Valová Jana, tel.:, nebo emailem na adresu: valova.
ov.e. 16.5.

pracoviště:Liptál, Liptál
Nástup:01.10.2024 -
Mzda:25 000 - 28 000 Kč/měs.
Počet míst:1
Úvazek:Zkrácený
vzdělání:Středoškolské

Firma:VALATRANS a.s. (Úřad práce)
Lokalita: Vsetín

Provozovatel portálu
Fajn skupina pracovních portálů s.r.o.